| Clorox a întrebat:

Imi cer scuze pentru comportamentul meu si pentru raspunsurile mele de mai demult! Am avut o perioada mai grea si nu trebuia sa actionez, sper doar sa fie pace in categoria religie!
(Nu sunt fanatic dumnezeu sau chestii de gen, din contra! raspunsurile pe care le-am dat au avut de a face cu viata personala)!
Din nou, imi cer scuze!

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Îmi pare rău că ai avut o perioada mai grea. Sper ca acum sa te simti mai bine. Toți avem astfel de momente. E ceva normal. Ești de apreciat ca te preocupă pacea și liniștea.

| Drimmero a răspuns:

Sa-ti ceri scuze pe un site de socializare, dar mai ales pe internet este egal cu 0, tu sa fii sanatos/sanatoasa, nimeni nu-ti cere tie pe internet socoteala! Numai bine.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Ok. sa zicem... iti accept scuzele. happy