| unprietenaproape a întrebat:

Imi pare rau ca m-a facut Dumnezeu
Imi pare rau ca exist si eu in universul asta pe pamant
Vreau ca El sa ma faca tarana sa mi distruga sufletul

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Imi pare rau ca suferi. Dumnezeu nu vrea sa suferi. Problemele vin, dar și pleacă. Mâine va fi mai bine.

| T0T a răspuns:

Interesantă "întrebare". Necesită un răspuns sau doar cauți oameni care să îți arate că ai un rost pe Pământ?

| mentholinks a răspuns:

In curand ti se vor intampla aceste lucruri. Trebuie doar sa mai ai putina rabdare. Planul lui Dumnezeu e sa-i salveze pe evrei si pe cei mai rai dintre crestini ii va face slugi ale acestora. Pe noi restul ne va omori.

| Mclaren12 a răspuns:

Ha, crestin depresiv. Tipic. Am mai vazut cativa pe aici, toti depresivi. Se vede cat ii ajuta religia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei na...

| VictorFenrir a răspuns:

Si intrebarea unde e?

| MikyIRG a răspuns:

Si care-i intrebarea?