| WladTPU a întrebat:

In ce dta se duce cu colindatu si cu ce colind
P. S-spuneti-mi tot

Răspuns Câştigător
| JenniferJannet a răspuns:

25,26,27...decembrie.cred ca si 1 ianuarie dar cu alte colinde.thinking

7 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

In ziua de azi nici 1 copil normal nu mai merge la colindat...acum se merge doar pentru bani. Si singurii care merg la colindat sunt flacaii aia de la seminar (uni arata super bine =pe~ ) si tiganii sau cei care nu prea au ce pune pe masa de craciun.

| WladTPU explică (pentru MoonLight):

Da,am inteles, dar vreau sa stiu cand se merge si cu ce se merge/

| NoChanceForUs a răspuns:

Se colindă când vrei tu.Eu seara când ajung acasă colind „domn domn să...whistling"
Dă-mi funda sau te colind de duhuri rele.

| JenniferJannet a răspuns:

Pai. http://www.versuri.ro/artist/mh_colinde.html cu asta trebuie sa colinzi tu.si ce te grabesti e de abia septembrie!

| WladTPU explică (pentru JenniferJannet):

Da ok mersi da in ce data se merge?

| WladTPU explică (pentru JenniferJannet):

Ok mersi

| JenniferJannet a răspuns (pentru WladTPU):

Nu merit funda? puppy dog eyes laughing

| JenniferJannet a răspuns (pentru WladTPU):

25,26,27...decembrie.cred ca si 1 ianuarie dar cu alte colinde.thinking