| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care neaga existenta lui Dumnezeu si a oricarui zeu : CUM CREDETI CA A APARUT ACEST UNIVERS SI CARE CREDETI CA ESTE CREATORUL LUI?

33 răspunsuri:
| olgun a răspuns (pentru AndraRox):

Ok, dar anumitor categorii de oameni nici Iisus nu le vorbea frumos ..Eu nu intorc si celalalt obraz pentru ca nu sunt Cretin, raspund cel putin cu aceeasi moneda. Iar cu cei care intorc fundul nu stau de obicei de vorba, dar de unde sa stiu ca tipul este genul, acum pentru ca stiu am sa-l ignore.

| AndraRox a răspuns (pentru Inferno):

-voi> ateii
-Care adevar? ateii sustin ca nu exista zei. acest adevar

| olgun a răspuns:

Nu imi spui si mie care este acela si ce culoare are? blond, brunet ori roscat?