| anonim_4396 a întrebat:

Intrucat m-am rugat la biserica sa mi se desfiinteze contul pe faceboc, ba chiar am si platit ceva pe acolo, vreau sa fac si eu ceva pentru a scapa de contul rispectiv. ce as putea face? in afara de rugaciuni, metanii, si alte practici? rog ateii sa-mi raspunda ca-s mai teligenti in privinta asta. poate-i ajut si eu sa scape de hades, si luntrea lui caron,? va rog

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| soimos a răspuns:

De un cont pe facebook nu te scapa nici Dracu!
Singurul mod este sa ii dai in judecata si judecatorul printr-o sentinta judecatoreasca sa le ceara firmei mame din SUA sa iti inchida contul!
Alta cale nu exista, si oricate alte promisiuni si
asigurari vei primi din partea lor, tot nu ti se va sterge contul!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Poţi să te rogi... 7 ani de acum înainte! Dacă nu parcurgi paşii pentru anularea contului...degeaba! Aşa cum l-ai făcut, aşa să-l şi stergi! In cel mai rău caz trimiţi la rubrica "contact" de la facebook o cerere sa iţi steargă contul!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite aici, am gasit cum se dezactivează contul de la facebook:
http://www.facebook.com/......ttp?/help/
Sper ca sti engleză!

| CristiB93 a răspuns:

De ce iti bati joc de Dumnezeu si de rugaciune oare chiar atat de prost sa fi incat sa crezi ca acela se va desfinta prin rugaciune, de ce nu iti vezi de treaba si sa nu iti mai bati joc de Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce preot a indraznit sa ia bani pentru asta?
Un cont pe facebook,poate fi suspendat, niciodata sters.
Nici administratorul saitului nu il va sterge. Odata intrat acolo, nu mai poti dispare niciodata.Sint interese mult prea mari dar nu le pot comenta aici.Numai bine.