| SaveTheNature a întrebat:

LISTA "neinteligentilor" care au crezut in Dumnezeu! ce perere aveti?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta!

| VladimirPutin a răspuns:

Foarte bună

| BrD a răspuns:

Pai si treaba cu "crede si nu cerceta"? Ei au cercetat.

| Urzi23 a răspuns (pentru BrD):

"Crede si nu cerceta " este o deviza ateista pusa in evidenta de ateul "iosif visarionovici stalin "

| MPutoriusFuro a răspuns:

Si Hitler a fost catolic.Si restul de 500 de oameni de stiinta care nu au crezut? Cu ei ce facem? Poti sa faci mai multe liste, nu cred ca conteaza cine in ce crede si ce IQ are. In schimb ceea ce conteaza este ca sectiunea "stiaiti ca" si "curiozitati" sunt total gresite. Ex: datarea radiometrica/carbon14 : Pai normal ca sunt date gresite! De aia folosim mai multe metode ca una e buna pentru un tip de material si cealalta pentru altceva. E ca si cum ai masura apa cu liniarul. Om mort si reanimat dupa 3 saptamani? Da... nici nu comentez.