| Mizantropul a întrebat:

"M-am născut între Carpaţi
La poale de munte
Dintr-o mamă şi 3 taţi..."( Tatăl Dumnezeu, Tatăl Părinte-Popa, Tatăl biologic).

E corect dragi creştini?

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Dintr-o mama si 3 tati?
inseamna ca era c#rv@!

| Varahil a răspuns:

Inteleg ca viata religioasa nu te preocupa; inteleg ca esti scarbit de preoti,de institutia numita Biserica,si de pseudocrestini, si pe de o parte te inteleg, desi sa zicem ca nu te aprob in totalitate.Dar...cu Dumnezeu ce mai ai? Adica, daca oamenii te-au dezamagit, ti se pare ca singura solutie e sa arunci cu pietre in Dumnezeu?

| Mindreader13 a răspuns:

Da, e corect. Mă-ta a fost curvă si nu se știe al cui e copilul că și-a tras-o cu cei trei deodată si s-a încurcat ADN-ul.

| betsy a răspuns:

Si presupun ca mama ta e Fecioara Maria...