| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cine e mama si tatal lui Dumnezeu? Sau unde s-a nascut.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am vazut serialul lucifer am aflat ca lucifer are tata si mama, dar cica bunica si bunic nu are, cel putin nu apare asta in serial, Dumnezeu nu a avut mama nici tata ce copilarie trista a avut, a trait o vesnicie in bezna totala apoi a creat miliarde de stele asa ca decor scopul fiind un popor cel evreu cu care nu prea a reusit nimic, din pacate iisus a avut tata care l-a trimis la sinucidere pe pamant

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

So si tu urmaresti Lucica? Nice!

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Da,de cateva zile, imi place mult personajul, e spontan, comic

| RAY a răspuns:

Si tu cat de incult sa jignesti un necunoscut

Răspuns utilizator avertizat
| Logann a răspuns:

Dumnezeu s-a facut pe sine si, tehnic, este atat homosexual cat si homofob. Nu uita sa voteeeezi!