| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Mai exista oare in lumea asta "Iubirea adevarata" asa cum scrie in Sfanta Scriptura sau macar "iubirea cu fapta"? Intreb asta pentru ca vad la oameni "adevarata suferinta" si "sfarsitul dedicarii" sau "speranta".

5 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Ma mai subestimez, pana si in legatura cu propria gramatica. Dar sunt persoane ca tine care chiar ma fac sa ma simt mai bine.
Dragostea are multe forme. Sunt multe tipuri de dragoste. In ce pestera traiesti?

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Swae):

Eu cred ca tu te-ai uitat la filmele astea:
Damage 1992
Fatal Attraction 1987
Fatal Love 1992
The Last Seduction II 1999
The Crush 1993

| Swae a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Nu chiar. Multumesc pentru sugestii. Chiar nu stiam la ce filme sa ma mai uit.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Swae):

N-ai pentru ce.

| AG777 a răspuns:

Poate 1 la un milion de cazuri