| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea este interzisa de catre ortidixie? De catre biserica ortodox-crestina?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Exista preoti ortodocsi filmati in timpul contactelor homosexuale si tu iti faci griji de masturbare?

| Saya a răspuns:

N-ai prefera indulgenta in loc de abstinenta?happy

| MasterYoda a răspuns:

Nu, este chiar recomandata

| TaNNNkEr a răspuns:

Este ceva complet normal. Daca tu crezi ca daca te masturbezi nu mai ajungi in rai sau in locul bun din religia ta inseamna ca esti dus cu capul rau de tot. Cine stie poate si Iisus Hristos s-a masturbat. Daca este considerat un pacat inseamna ca atunci cand ma duc sa ma spovedesc ii zpun preotului ca m-am masturbat aseara? Ce pnm.