| Johanna014 a întrebat:

Este interzisa masturbarea in timpul tratamentului cu ovule?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este interzisa, este doar indicat sa nu te masturbezi pentru ca elimini mucus vaginal si odata cu el elimini si ovulele, care de fapt ar trebui sa stea in vagin cat mai mult, sate vindece.

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz masturbarea NU poate prejudicia/dauna calitativ tratamentului urmat de orice natura ar fi acesta. Iar in privinta interzicerii orice discutie este inutila, lipsita de sens. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu; de ce ar fi?!?

| FormPrix a răspuns:

Fi sigura ca da