| Steregoi a întrebat:

Oamenii sunt foarte pretentiosi insa In primul rand Dumnezeu nu vrea talente ci oameni supuși si respectuoși si recunoscători. Ce puteți spune?

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Eu cred ca Dumnezeu ne vrea sa fim ca fratii, vrea sa existe iubire, intelegere, respect intre noi. Vrea sa lasam orgoliile, mandriile, si toate rautatile, ca uite unde ne-a dus rautatea din inimile noastre, nici sa vorbim ca 2 oameni nu mai putem, suntem acum ca niste animale, mai multe ne batem decat sa rationalizam.

2 răspunsuri:
| Angelindeed a răspuns:

Lui Dumnezeu nu ii pasa de tine. Trebuie sa fii oaia lui supusa atat

| slayer09 a răspuns (pentru Angelindeed):

Un raspuns rautacios din partea ta, oare nu mai exista iubire?