| Inferno a întrebat:

Oare cea ce se petrece la categoria Religie nu este decat o maladie psihologica? Mai multi indivizi fac afirmatii identice,iar cand cineva interactioneaza cu respectivii va face o afirmatie similara. Apoi cineva va citi afirmatia acestuia,si va face si el una similara. Si tot asa,toti fac afirmatii simlare si au impresia ca partenerul e ferm convins de valabilitatea ei, dar in realitate este posibil ca ambii sa fie derutati?

37 răspunsuri:
| matrix2012 a răspuns:

Pacalici suspendat, intrebari inteligente de ce nu reusesti sa postezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei, de prostie ai auzit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru martzian):

Iti spun eu... Nume: Dogaru Andrei, Varsta 18 ani, clasa a XI-a Bucuresti. Singur, foarte singur si in depresie mai tot timpul. Informatiile sunt 100% reale.

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

100% reale pe dracu.

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Prietene ti-am mai spu ca nu am 18 ani. Acum ai venit cu alt cont si crezi ca esti mai grozav. Te crezi omniscient tata, nu esti omniscient.

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Uf,credeam ca e un fel de atac Jasser. Cam virulente comentariile tale de pe acest nou cont, chiar prea virulente, daca pot spune. Ai dat cu batu-n balta, si cred ca nici nu ai observat. Cand postezi niste informatii despre cineva, care se vor a fi 100% reale (cu toate ca NU sunt 100% reale asa cum spui, dar ideea conteaza) trebuie sa-l intrebi si pe respectivul daca vrea ca varsta lui (care nu este cifra pe care ai scis-o, dar nu conteaza asta) sa apara pe un cont.

| Inferno explică:

Pana la urma oamenii te descriu asa cum te descrii tu lor. Asa ca daca spuneam ca sunt foarte fericit eram descris ca pe un fericit.