| LiberFrus a întrebat:

Observ ca aceasta categorie este plina de atei, poponari, satanisti si tot felul de scursuri ale societatii, de ce nu se ia masuri impotriva lor? Ar trebuii sa le fie interzis accesul la religie, ca daca nu cred in Dumnezeu de ce mai vin pe aici?

39 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pute groaznic a troll pe aici!

| Esperança a răspuns:

Pentru ca sa ne "lumineze" cu "logica" lor!

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns:

Tu trebuie să fii un creştin care e prea laş ca să posteze de pe contul pe care stă de obicei... Tu eşti o scursura societăţii.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns:

Arunca o privire-n oglinda si apoi vezi cine e scursura a societatii.

| Wehrmacht a răspuns:

Ce masuri sa se ia ma? Cine sa ia masuri? E discriminare si se pedepseste.

| Rapplex a răspuns:

Si se cere cultura in tara asta! Altii mai spun ca D-zeu e creeat o lume perfecta, dar fiecare e cu perceptia lui.

| harciog a răspuns:

Da dar e plina categoria si de credinciosi care jignesc mai rau ca ateii.

| PreaSfintitu a răspuns:

Sincer, oamenii ca tine mi-as dori sa moara.Sunteti prea prosti sa traiti!

| Vladuthz a răspuns:

Scursuri ale societatii, o persoana care catalogheaza asa astfel de oameni nu merita nimic! Mi-e scarba de tine!

| DorelSudoru a răspuns:

Stimate utilizator...error!
Deja imi vine sa ma pis (da,da,da sariti pe mine ateu care jigneste),drag utilizator sper ca "frus" nu vine de la frustrat... ceea ce vreau sa zic e ca si satanismul e o religie laughing
Si nu vad de unde te-ai inspirat cu poponari, i-ai vazut pe TPU?(cel putin la ei la faza cu scursurile sunt de acord)
Nu ca m-ar durea de parerile voastre, dar nu mi-am mai bagat-o de mult virtual in cineva

| costis a răspuns:

Poponarii, daca isi stiu neputinta si se lupta cu ea, sunt peste atei.

| AlinaaAli a răspuns:

Ai perfecta dreptate!
Intra la religie, dar ei sunt ateiwinking
Intra aici doar pentru a-i cataloga ceva retardati drept "jmecheri"
Nu are rost sa te stresezi cu ei, nu ajungi nicaieri, lasa-i in lumea lor!

| FucktheSystem a răspuns (pentru AlinaaAli):

Alina dragă, tu oricum arzi în iad deci nu mai fă pe creștina pe aici că lui God nu-i place cum înveți tu copiii de poziții în pat, de fapt lui God nu-i place ce faci tu în generalhee hee

| AlinaaAli a răspuns (pentru FucktheSystem):

Degeaba incerci tu sa ma prostesti oh go on
eu stiu ca ii sunt dragabatting eyelashes

| FucktheSystem a răspuns (pentru AlinaaAli):

God spune că e mare păcat să faci sex până la căsătorie deci e cam supărat pe tine.batting eyelashes

| AlinaaAli a răspuns (pentru FucktheSystem):

sad gata! nu mai fac!batting eyelashes

( robotchiorundesoacratavezimajusculeee? )

| FucktheSystem a răspuns (pentru AlinaaAli):

Te iartă God dacă nu minți! Și God nu vrea să înveți și pe alții la păcat cum ar fi copilașii inocenți de la D&Sbatting eyelashes

| AlinaaAli a răspuns (pentru FucktheSystem):

Las' sa se simta si ei bine oh go on sa pacatuiasca si ei
numai eu sa fiu pacatoasa?

| FucktheSystem a răspuns (pentru AlinaaAli):

Poi una e să fi tu păcătoasă și alta e să-i îndemni și pe alții la păcat pentru că tot tu o să plătești pentru păcatul lorbatting eyelashes.
Oricum îmi place de tine, mergi pe principiul că God te iartă chiar dacă păcătuiești cu nerușinare, așa sunt și eubatting eyelashes

| nesuferit a răspuns:

Eu respect crestinii pentru ca reusiti sa credeti in basme, si va invidiez, as vrea sa pot sa cred si eu in prostii ca voi, sa fac o rugaciune si sa scap de griji...
Voi dc nu ne respectati? mereu apare un crestin frustrat care injura

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Oauuuu,sa vezi acum razboi! O sa sara pe tine ca hunii! laughing

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Se pare ca s-a incins rau atmosfera pe aici! laughing

| Zenithf a răspuns:

Isus a venit si a murit pentru toti, nu doar pentru tine si ceilalti ca tine. Daca tu gandesti asa, nu esti crestin cu adevarat.

| DarknessAngel a răspuns:

De ce sa se interzica accesul? Nu avem voie sa credem in ce vrem? De cand s-a interzis asa ceva? Ia spune.

| qwerty21 a răspuns:

Satanisti labari.
cred in satana, da ce-a facut satana pentru ei?
da ei il iubesc pe satana, dai el nu-i iubeste pe ei.
si satanistii chiar cred ca satana le vrea binele?

| qwerty21 a răspuns:

In primul rand, eu nu imi gasesc vreun raspuns la intrebarea asta (si eu nu l-am sters) ...eu cred in Dumnezeu,deci nu stiu ce afirmatie as fi putut face incat sa imi spui ca o sa putrezesc in iad.dar, daca ai stii macar putin despre iad, ai stii ca acolo nu putrezesti.arzi si arzi si tot asa.
cat despre gaura aceea, centrul pamantului nu e la 15 de km, ca atata era de adanca gaura.intelegi?

si nu inteleg de ce mi-ai raspuns? la ce afirmatie? si de ce te agiti ca un pepsi?

| XtremePWN a răspuns:

Aduci jigniri ratiunii. Esti un crestin extrem de agasant si violent, chiar fanatic as adauga. Nu vad ce problema ai atat timp cat iti poti practica religia la tine acasa in liniste si poti merge la biserica sa pupi lemne in fiecare zi de la 8:00 la 20:00 (casa domnului cu program redus).

| bestialu96 a răspuns:

Hitlergruß, Hail Hitler!
Unde este cand ai nevoie de el... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Libeeeerrr? au si ei o religie si o credinta; stiinta le conduce viata si ei CRED ca sunt atei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi crestin neai iubi pe toti asa cum in biblie

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu il iubesti pe Dumnezeu, nu vad cum ai putea agreea pe unu' care isi bate joc de numele lui!
La fel cum nici tu nu ma poti iubii pe mine daca ma apuc sa te injur de mama ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sal,eu nu iubesc pe dumnezeu eu sunt ateu

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma refeream la tine personal, vb in general!

| RetardedRacoons a răspuns:

De ce or avea impresia crestinii ca termenul de "religie" nu poate defini decat crestinismul nu inteleg.

| XkkOOjs a răspuns:

Eu ma consider ateu dar nu deranjez deloc societatea.Si intai invata ce inseamna poponar sau satanisti si dupa reposteaza-ti intrebarea!

| Tadeus a răspuns:

Sunt de acord numai satanisti si atei si poponari aici la capitolul religie.