| Solix a întrebat:

Pareri despre Conversatii cu Dumnezeu de Neale Donald Walsch?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un sectanct nebun care crede ca a vorbit cu dumnezeu, e blasfemie sa afirmi asa ceva

| mentholinks a răspuns:

Autorul a amestecat mai multe concepte din diferite religii. Nu a venit cu nimic orginal asa ca n-am niciun motiv sa cred ca acele conversatii au fost chiar cu Dumnezeu. Dupa parerea mea, autorul este un pic schizofrenic fiindca fiind si eu schizofrenic mai comunic si eu cu Dumnezeu doar ca nu pun botul ca Neale.

| blackmd a răspuns:

Am citit toate 3 volume, mi-a placut si totodată m-a pus pe gînduri deoarece sunt redate niște concepte despre viață foarte interesante.

Întrebări recente