| kriystina19 a întrebat:

Paste Fericit tuturor. Fie ca invierea Domnului sa va aduca in suflete mai multa pace si bucurie, sa fiti mai buni si mai credinciosi.

Răspuns Câştigător
| Leon a răspuns:

Multumesc la fel, sa iti lumineze sufletul si sa iti calauzeasca pasii vietii.
Paste fericit!

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Paste fericit!

| ateuNEGATIV a răspuns:

Care suflete? frumos mesajul dar eu nu am suflet tu ai poti demonstra?

| kriystina19 explică (pentru ateuNEGATIV):

Daca nu ai avea suflet cine ar mai scrie acu in locul tau.
Eu am din suflet pleaca toate bucuriile care le simti dar si necazurile normal.
Eu ma bucur ca simt acum fericire bucurie si pace care o am in familia mea cine nu o are Dumnezeu sa eu dea si sa il binecuvanteze. paste fericit.

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru kriystina19):

Creierul trimite un semnal catre maini asa scriu

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Cum demonstrezi ca ai creier? Mie nu mi-ai demonstrat-o.

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Faci o tomografie si isi vezi creierul nu ma crezi du-te si fa-ti