| tavi07 a întrebat:

Pastilele/ Medicamentele sunt de post?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, sunt de prost.

| Mayhem666 a răspuns:

Te rog nu-mi spune ca vrei sa te opresti din a lua ceva ce ti-a recomandat doctorul, pentru o prostie de post.

Si ca sa-ti fie mintea "more at ease" citeste pe cutie, sau cauta pe internet din ce sunt facute acele pastile, desi ma indoiesc ca vor contine ceva de natura animala.

| CostinAlamariu a răspuns:

Normal

| catalynx a răspuns:

Daca tu esti bolnav si ai nevoie de ele, nu le ei doar pentru ca nu-s de post?, serios omule?

| Teddy1517 a răspuns:

La o asa intrebare, iti dau un asa raspuns: depinde. De exemplu, probioticele nu pot fi de post.

| Amalasundanamur a răspuns:

Da,pot fi luate, pentru ca esti bolnav