| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care nu cred in Dumnezeu ...cititi acest articol http://www.everystudent.ro/exista/?gclid=CJPt_avxrrkCFcd Z3godnUoAJA... Chiar nu va pune deloc pe ganduri, tot mai credeti ca toate tin de legile fizici? :)

36 răspunsuri:
| RuxandraBianca a răspuns (pentru Dumniezău):

Du-te ma de aici cu stiinta ta. tu ai fost de fata cand a avut loc big bangu`? laughing

| Dumniezău a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Da ti-am zic ca cred in big-buf? Nu cred in asa ceva, nu cred nici in teoria evolutiei(cred ca o stii nu mai stau sa-ti scriu). Daca nu cred in dumnezeu asta nu inseamna ca cred in big buf...

| RuxandraBianca a răspuns (pentru Dumniezău):

Pai ai zis sa ma mai uit si eu la documentare stiintifice. ma uit, dar nu iau in seama tot ce zic desteptii aia. intotdeauna aduc ei vorba de big bang.

| Dumniezău a răspuns (pentru petriinna):

Ai dreptate intr-un fel, nu am nimic de pierdut.Da' ce rost are cand dumnezeu asta nu ma ajuta cu nimic?

| Dumniezău a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Eh...aia e doar o teorie pe care aia au luat-o prea mult in serios si care pare cea mai plauzibila, dar asta nu inseamna ca-i adevarata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-ar trebuie sa puna pe ganduri, argumentele astea de rasul curci?