| LutuAlinAndrei a întrebat:

Salut, imi puteti explica si mie pe romaneste care e treaba cu masonii si illuminatii?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Masoni exista, Illuminati nu.

| HueyFreeman a răspuns:

Nous doesn't know to vorbeste romaneste, comprendre amigo?

Răspuns utilizator avertizat
| GigiDin13 a răspuns:

Iluminatii se zice sa sunt o societate secreta de oameni bogati si destepti care conduc lumea din umbra si care au omorat artisti precum 2pac doar pentru ca ei incercau sa ne trezeasca la realiatate de ex in melodia niggas in Paris pe la inceput se aude incet we killed 2pac

| LutuAlinAndrei explică:

Nimeni nu a explicat pe romaneste happy. Astept sa scrieti mult ca sa pot intelege.Pe Google am cautat si eu dar nu inteleg nimic de acolo.Cel mai usor mod de a pricepe este prin viu grai.Va ascult. happy