| Scc_Gabi_1996 a întrebat:

Am fost la o geamie de turci. Si dupa slujba am mancat mancare facuta de ei. Baclavale placinta cu carne. etc.
Credeti ca vroiau sa ma atraga pe religia lor?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Daa... asa cum orice iti vorbeste frumos sau iti zambeste vrea sa iti fure banii sau sa te fu*a!
Cum naiba sa crezi ca vroiau sa te prosteasca cu o baclava? La ortodoxi, crezi ca vor sa-ti spele creierul cu sarmale?

7 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Doar pentru faptul ca ti-au dat din mancarea lor si au fost amabili cu tine, crezi ca incercau sa te atraga in religia lor? Eu nu prea cred.

| SteinZer0 a răspuns (pentru sublime89):

Asa e. Unii nu stiu ce-i aia recunostinta.

| PedoBarbie a răspuns:

Deja eşti de-al lor.

| suffarstar a răspuns:

Au incercat sa fie draguti si sa iti arate ca stiu si ei sa iubeasca precum crestinii (poate chiar mai bine decat unii).

| Swan39 a răspuns:

Nu ar trebui să presupui din prima că au avut scopuri ascunse; mai sunt şi oameni de treabă în această lume.

| Carmen27 a răspuns:

Fiecare religie isi doreste cat mai multi adepti deci sunt mari sanse sa fi incercat sa te faca sa vrei sa te convertesti la a lor.

| Neymar3000 a răspuns:

Poate voiau sa te (a)traga.