| PlzHelpMe a întrebat:

am o intrebare, ce trebuie sa faci ca sa ajungi la liceul Teologic catolic (nu vreau sa fiu preot, ci doar sa fac liceul acolo) din Bacau?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O recomandare de la un preot catolic.

| Mircea08 a răspuns:

De ce vrei sa faci liceul acolo unde se preda o dogma (invatatura) religioasa (indiferent din care religie), si nu mai degraba sa inveti invatatura lui Iisus Hristos, SINGURA INVATATURA A CRESTINILOR - EVANGHELIA LUI IISUS? (Noul Testament)

| xceli a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, e un liceu oarecare, am cativa prieteni acolo. cum te cheama pe Facebook?