| VasileBogdan a întrebat:

Suntem in ajunul craciunului si nu stiu daca imi pot face un dus astazi. Nu radeti de mine dar nu stiu... Deci am voie sau nu este bine?

Răspuns Câştigător
| Otabletadeiubire a răspuns:

Pai daca nu a impartit vreo ruda de a ta apropiata poti sa faci. daca a impartit nu se prea face. Dar eu spun sa faci ca si asa Dumnezeu o sa te ierte daca e sa fie pacat:*. Fundabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ce idei preconcepute mai aveti. De unde scoateti toate prostiile astea? Du-te si te spala omule! Doar nu vrei sa te duci in Casa lui Dumnezeu murdar, transpirat etc.

| Vladuthz a răspuns:

Ai voie happy

| Adredemesconf a răspuns:

Se poate face happy Numai in zilele de Craciun nu.