| GyulianoStille a întrebat:

Salut vreau sa va spun un vis de al meu poate imi explica cineva ce a vrut sa spuna sau nu stiu.Sa incep cu inceputul pe mine ma doare o masea de 3 zile imi iese maseaua de minde sad trist si foarte dureros azi cand am adormit mi-am visat amandoi bunici care sunt morti de ceva timp, se facea ca eram la ei in casa unde locuiau ei si stateam pe un fotoliu si la un moment dat ma luase somnu motaiam pe fotuliul acela si le-am spus hai ca eu ma duc acasa si asa ma doare maseaua asta de numai pot iar bunicul cand a auzit i-a zis lu bunica dai si lui niste pastile sa il lase maseaua iar bunica s-a dat jos si intr-un plic(dint-ala de farmacie) mi-a dat cateva pastile si mai mi-a pus o pastila in mana sa o beau atunci pe moment si mai mi-a dat si un pahar cu apa.Am bagat pastila in gura si am dat sa beau apa sa o inghit dar apa aia era urata la gust si le-am spus ce apa e asta ca e urata la gust si era si putin tulbure iar ei mi-au dat alt pahar cu apa buna de baut si am baut pastila si m-am trezit.

Răspuns Câştigător
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Nu există dovezi care ar demonstra că visele au vreo semnificaţie sau vreun mesaj pentru noi.
Descoperirile în acest domeniu demonstreză că ele nu sunt nimic alteceva decât "filme" regizate de propriul subconştient.

Cele bune!

5 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Cam tot ce intra in mintea omului azi este "apa tulbure". Poate vreo invatatura de la bunici sa mai fie apa limpede.

| Holiday a răspuns:

Daca te trezeai cu pastilele in mana, aveam ce vorbi, asa...e doar un vis happy
P.S. Daca iti iese o masea de minte, nu te doare "o masea", te doare gingia prin care iese maseaua.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Poate o să ai parte de probleme de sănătate în viitor!

| Essencest11 a răspuns:

Asteapta... cateva zile.
winking

| adifox a răspuns:

Da ceva de pomana pentru bunicii tai.