| anonim_4396 a întrebat:

Heeelp! Deci ieri pe la ora 1 noaptea m'a sunat o prietena de care imi place si ii place si ei de mine si m-a invitat la ea acasa ca da o petrecere la care vin si alti cunoscuti de ai mei. Am ajuns la ea acasa, am vorbit, ne'am distrat, etc, pana la ora 3-4... Apoi m-am dus in alta camera, m-am asezat pe un fel de fotoliu, iar apoi a venit si ea dupa mine, si avea 1 pahar in mana. A zis sa beau, dar eu am zis ca nu mi-e sete, a zis ca se supara daca nu beau si am baut pana la urma. Nu am vazut ce culoare avea lichidul, dar avea gust a sange straight face. Dupa asta nu imi mai amintesc nimic. Doar ca dimineata m-am trezit intr-o camera la ea acasa, iar ea a spus ca am adormit si m-a lasat sa dorm, dar eu nu prea cred asta...
Azi m-a durut capul in reprize si in timpul lor vedeam tot felul de imagini fara nici o legatura una cu alta. Si am o taietura adanca in picior pe care inainte nu o aveam.
PLS HELP!
PS: NU a fost bautura! Doar bere cu 1% alcool si sucuri cu tonalaughing

6 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Ai spus ca au fost mai multi cunoscuti...intreabai mai discret ce au facut restul la petrecere cum s-au distrat si poate asa vei afla ce s-a intamplat.aaa si cu lichidul...era un drog siguroh go on

| PisicaRoz a răspuns:

Poate te-a drogatlaughingintreab-o si tu pe ea ce ti-a facut de esti taiat la picior si ce ti-a dat sa beiwinking

| PisicaRoz a răspuns:

@jdbsg vai ce scarbos:-s cine ar face una ca asta x_X

| Georgiana_5221 a răspuns:

Ti-a pus ceva in bautura.

| iuliana06 a răspuns:

Pai daca spui ca te'a durut capul si vezi imagini atunci cred ca ti'a dat vreun drog ceva.Ai grija!straight face

| jdbsg a răspuns:

Daca bautura avea gust a sange acum fara gluma sunt unele vraji cu sangele de la menstruatie al fetelor. daca iti pune sangele ei in bautura se spune sa baitul respectv va fi innebunit dupa fata.acum sper ca totul sa fi fost doar suc