| idkmanloll a întrebat:

Salutare, mama mea a gasit la noi in curte niste ceara infasurată in par alb cu o sfoara rosie si o broasca cu gura cusută, moarta fara un picior (crede ca era moarta pentru ca avea tămâie) ce înseamnă?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu inseamna nimic! Cineva a vrut sa va sperie... laughing

| AdioTPU a răspuns:

Ori cineva a vrut să vă sperie, vreun vecin ceva care nu va are la suflet sau din pur amuzament ori cineva v-a făcut vrăji, farmece.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca aveti prin zone pe cineva cu ceva probleme psihice care chinuie animalele.