| Iris258 a întrebat:

Am o problema foarte marestraight face totul a inceput azi dimineata,am iesit pana afara,iar cand am intrat in camera mea nu era aboslut nimic pe jos,m-am asezat in pat,iar la cateva minute am dat sa imi iau sticla de suc sa beau,cand jos pe parchet vad o broasca moartastraight face incerc sa inteleg cum a ajuns acolo,nu gasesc niciun raspuns, mentionez ca stau la curte, dar nu avea pe unde sa intre.As dorii sa stiu ce inseamna acest lucru si daca i s-a mai intamplat cuiva.multumesc!

3 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Nu te speria. Poate ca a intrat cand era usa deschisa si tu nu ai vazut-o cand ai venit tu in camera.Acesta nu este nici un semn.

| Iris258 explică (pentru Andrada003):

Pai ea a aparut la 1 minut dupa ce eu m-am pus in pat
Nu am mentionat sus, dar avea si foarte mult praf pe ea!

| Andrada003 a răspuns (pentru Iris258):

Probabil era si nu ai vazut-o tu.