| Purgatoriu a întrebat:

Scuze de categorie.
Cu ce va-ti mintit parintii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mai tin minte la cat de multe minciuni am zis.

16 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cu tot ce a fost nevoie să o fac.
Pe mine nu mă prea pot oprii să fac ce vreau, deci dacă n-am voie o fac oricum și trist este că nu se află niciodată, deci se pune ca minciună, nu?

| PreaSfintitu a răspuns (pentru FucktheSystem):

Idem

| FucktheSystem a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Bine ai venit în lumea mea dar tind să cred că eu sunt cea mai mincinoasă persoană, am plecat și din oraș fără ca ai mei să știe, sunt de o nebunie rară. laughing

| PreaSfintitu a răspuns (pentru FucktheSystem):

Si eu am plecat din oras fara sa stie.

| FucktheSystem a răspuns (pentru PreaSfintitu):

PreaSfântule, nu ești prea sfânt laughing

| AndyIQ a răspuns:

Nu stiu daca crezi dar eu cu nimic

| Purgatoriu explică (pentru AndyIQ):

Pai inseamna ca nici n-ai facut nimic.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Heii

Ca am trecut la trecut la religiehee hee. Cine sta sa invete la materia asta

| Biggiesan a răspuns:

I-ai mințit tu cumva că știi că gramatică?

| Purgatoriu explică (pentru Biggiesan):

Tu vorbesti mai?! Mai uita-te la ce raspunsuri dai si dupa vino la mine sa ma critici.

| Roxy1993 a răspuns:

Cu ce era nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vorba.

| IAmAnonim a răspuns:

laughing cu o caruta de lucruri sa-mi ia un telefon mai performant spunand ca celalalt este vechi, etc

| Pisyreamary22 a răspuns:

CU notele de la sk! Cu Ce nu e Adevarat:* Jukam putin Teatru:* Fii cat mai Credul-a si sa nu incepi sa razii niciodata astfel isi vor da seama :* crying Ai grija kff. FUNDA? Plss

| Purgatoriu explică (pentru Pisyreamary22):

Nu ma invata pe mine sa mint straight face.

| pisicutza2001 a răspuns:

Pai mi-am mintit odata parintii, ca trebuie sa merg la o prietena. Caci avea de facut ''un proiect'' pentru. scoala. dar, de fapt m-a invitat o fata la o discoteca misto din oras. parintii m-au lasat. cand au aflat de la vecina mea, care a venit si ea la discoteca s-au enervat... dar nu m-au certat au zis sa nu-i mai mint. caci se ingrijoreaza