| Mădă0611 a întrebat:

Si totusi, de ce ati fi atat de multumiti de viata/ca traiti incat sa fiti atat de recunoscatori cat sa fiti niste slugi, niste ceva care se simt atat de nimic, atat de vinovati ca traiesc?

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mădă0611):

Pentru lucrurile ei bune. Si pentru viata vesnica.

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Http://www.archive.org/......Online2009 Iti cer sa te mai documentez si dupa aia sa postezi de ce este biblia satanica?

| Mădă0611 explică (pentru anonim_4396):

De ce ti-ar trebui viata vesnica? Ce crezi ca o sa faci?

| Mădă0611 explică (pentru Mariani_Roberto_1993):

Du-te culca-te!

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Http://www.archive.org/......Online2009 exista rau si bine nu dupa cum spune biblia satanica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu stiu cum ar fi. Sunt sigur ca Dumnezeu nu ne-ar oferi o viata monotona si plictisitoare. Va fi ceva la care noi acum nu putem sa visam, sa ne gandim. E cum ar fi faza aia "Imagineaza-ti o noua culoare" E ceva ce nu poate fi conceput de gandirea noastra sau de imaginatia noastra.

| Mămăligă59 a răspuns:

Auzi mai fata, tu chiar nu te-ai plictisit? cred ca esti pe site-ul asta de cand a fost facut. crezi ca ii pasa cuiva de parerile tale? ma doare in cot de parerile tale si de conceptiile tale gresite despre credinta, Dumnezeu si biserica. chiar nu ai viata? esti atat de terminata si distrusa incat n-ai alte lucruri mai bune de facut decat sa intarati niste bisericosi si sa ii insulti? esti praf mai fata! Praaaaaf rolling on the floor)))))

| Mădă0611 explică (pentru Mămăligă59):

Mai praf decat tine, n-am cum sa fiu. thinking

| Mămăligă59 a răspuns:

rolling on the floor nu eu sunt cea care si-a pierdut cel putin 3 ani insultand oameni cu pareri diferite si certandu-se cu ei rolling on the floor *praaaf esti*

| Mădă0611 explică (pentru Mămăligă59):

Ce ti-e si cu pocaitii astia, atat de fara creier incat doar mila iti pot provoca, pe langa scarba. Nu stau sa te luminez ce si cum cu 3 ani (ai cautat repede, ca o disperata), esti o cauza pierduta. Mergi cu domnul (peste), don'shoara.

| Mămăligă59 a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu cred ca proavoaca nimanui mai multa mila acesti "pocaiti", decat provoci tu. Si...sa inteleg ca am estimat bine faza cu 3 ani? rolling on the floor Oamenii prosti insulta ce nu cunosc, draga. Iar tu cam asa esti, pentru ca te lasi inselata de imaginea proasta si neadevarata pe care ti-au facut-o si biserica, dar si tu. tongue

| Mădă0611 explică (pentru Mămăligă59):

"Oamenii prosti insulta ce nu cunosc, draga." Sa fie in bafta ta.