nony
| nony a întrebat:

Daca viata e ca un teatru si noi suntem actorii, inseamna ca eu traiesc o parodie sau sunt in Matrix.Multumesc tatalui meu ca a dat cu mine primul si am avut sansa sa-mi pacalesc ¨fratii¨, restul de cateva milioane...big grin
Vreti sa multumiti cuiva pentru ceea ce traiti acum? Sau vreti sa certati pe cineva?

15 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Vreau sa-i multumesc mamei mele ca mi-a dat ocazia sa ma bucur de viata, in rest la nimeni, nimic.

| Dara a răspuns:

Wow, ma simt ca la acordarea premiilor Oscar! Ii multumesc mamei pentru ca am vazut lumina zilei si tatei pentru ca a crezut neconditionat in mine, pana la capat. M-as certa pe mine pentru ca simt ca nu sunt intotdeauna la inaltimea asteptarilor, dar momentan ma tratez la psihiatru, asa ca cele doua personalitati ale mele sunt in completa armoniehee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu vreau sa le multumesc la toti, indiferent ca mi-au facut bine sau rau big grin. As incepe sa ma cert pe mine insumi, dar na, nu poti sa le fii la toti pe plac, mai sunt oameni care nu te plac, si oameni la care le placi.

| Cryssy a răspuns:

Da. Vreau sa ii multumesc iubitului mei pentru tot ce face pentru mine, pentru ca este alaturi de mine intotodeauna, pentru ca ma iubeste si ma face fericita!

| Instinkt a răspuns:

Vreau sa le multumesc parintiiilor mei, prietenilor si celor care ma urasc

| Good Cat a răspuns:

Vreau sa multumesc parintilor ca mi-au dat viata si nu in ultimul rand mie ca am invatat cum sa imi joc ' rolul' in acest 'teatru'.
Sunt actrita principala in propriul meu teatru. La fel ca si restul happy

| MidnightLady a răspuns:

Da, vreau sa le multumesc parintilor pentru ca datorita lor traiesc acum. Si... daca ar fi sa cert pe cineva as incepe cu mine, nu cred ca ar avea rost sa-i cert pe altii.

| BeT a răspuns:

Eu multumesc Creatorului Divin, pentru ca mi-a creat stramosii ca sa ma pot naste si eu.

| Hombre a răspuns:

Intrucat nu sunt cumparat, nu sunt proiectat si apoi conceput ci sunt rodul unui act sexual care implica si perpetuarea speciei nu am de ce sa multumesc si nici sa cert pe cineva.Este cursul firesc al existentei noastre.

| f a răspuns:

Eu vreau sa-i multumesc tatei pentru ca a intalnit o fiinta asa de minunata, pe mama si le multumesc amandurora ca mi-au dat sansa sa traiesc si sa capat un rol in viata

| ana0metalhead a răspuns:

Eu vreau sa le multumesc din suflet prietenilor mei care II IUBESC

nu-s ce as putea face fara ei TOTI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as dori sa-i cert pe toti cei care cred in minciuni, oricat de frumos ar fi impachetate tot minciuni sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nony, pentru faptul ca traim nu cred ca putem multumi unor oameni care nu au facut decit sa se iubeasca sincer iar sa certam iar nu are rost.Nu putem decit sa ne vedem de viata noastra in continuare la fel de impasibili. Daca te referi la faptul ca s-au chinuit cu noi crescindu-ne atunci ai putea avea dreptate cu multumitul dar pentru ca am venit pe lume am rezerve serioase sa multumesc cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da vreau sa spun ca ii iubesc pe toti si nupot fara prieteni

| doinelu a răspuns:

Imi iubesc ft mult parinti si sale spun multumesc ca mi-au dat viata si.sunt ceia ce sunt astazi datorita lor hsi ma mindresk cu ei :***