| suntdiferita a întrebat:

Care este/sunt lucrurile care vă fac fericiti? Lucrurile care va fac sa va simtiti liberi.
Pe mine de exemplu ma face sa ma simt libera si fericita cand sunt in padure, ma intid pe iarba si privesc cerul. Atunci eu traiesc. E extraordinar.
Pe voi ce va face sa traiti, sa fiti liberi, sa fiti fericiti?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa privesc cerul noaptea, sa vad zilele ca sunt insorite si sa ma joc cu animalutul de companie.

| Kanpeki a răspuns:

Desenul si muzica.

| RAY a răspuns:

Si pe mine ma bucura natura, noi suntem natura de fapt e noemal sa o iubim, sa ascult muzica sa vad filme sa calatoresc, sa ma plimb, imi place mirosul de dupa ploaie vara

| J0B0MAT a răspuns:

Sa ascult muzica, sa dansez, sa desenez, sa privesc rasaritul/apusul, sa inot

| Cameliapantiru a răspuns:

Lectura, muzica si natura.