| AvalohAlyn a întrebat:

Stie cineva daca cei de la Editura Viata si sanatate onoreaza si comenzi cu sume extrem de mici? Am nevoie doar de Puterea sperantei care costa 2 lei,am platit cu cardul, cu transport cu tot vine 8 lei, o sa mi-o trimita? Tinand cont ca e 2 lei? Stiu ca alte site-uri au o limita de pret la comanda.Eu am nevoie doat de cartea aceasta.Astept degeaba oare sau o trimit? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Normal, ar trebui sa accepte. Asa au o vanzare. Iar daca pe site nu era nici o conditie, o vei primi. Mai ales ca s-a si acceptat plata sumei de 2 lei.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Mergi unde masoara adventistii tensiunea, trebuie sa fie mai multe standuri in orasul tau. Probabil e unul la gara. Si acolo o cumperi, posibil sa ti-o dea si gratuit, daca te vad interesat.