| LeiAdrian a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi rezultatele olimpiadei de religie faza judeteana pentru Iasi din 2 martie 2013? Nu le gasesc nicaeri!

Răspuns Câştigător
| Gherasa_Gabriel-Andrei_1998 a răspuns:

Adrian esti al 16-lea din clasament cu 78 de puncte! ca sa nu zici sa te mint iti mai spun ca esti de la liceul dimitrie cantemir iar pe profesorul tau indrumator il cheama sava anabel! funda?

| LeiAdrian explică (pentru Gherasa_Gabriel-Andrei_1998):

Da asa este iar Sava Anabel este profesoara nu profesor. laughing Multumesc mult! happy

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La scoala ta

| AlexeHellsing a răspuns:

Nu le poți găsi pe internet, numai profesorul care te-a îndrumat îți poate spune că el ar trebui să facă parte din comisia de corectare, și chiar el trebuie să primească rezultatele tuturor într-un tabel.

| Gherasa_Gabriel-Andrei_1998 a răspuns:

Eu le am! spune-mi numele tau complet si clasa si iti dau eu rezultatul!

| LeiAdrian explică (pentru Gherasa_Gabriel-Andrei_1998):

Leizeriuc Adrian, clasa a XI-a.