| Liberingandire a întrebat:

Ti-aipus vreodată intrebarea DE CE ...http://www.youtube.com/watch?v=fNLZh7niL84&feature=youtu .be

7 răspunsuri:
| iurii75 a răspuns:

Mă frământă un lucru thinking
Dacă ai "glumi"pe seama lui Obama: - Mă cur negru, du-te înapoi în africa. -ce ţi-ar spune? confused
Cîd despre cei avizi de putere, bogăţii şi slavă - sînt fraţi cu Hitler, Stalin...
oh go on

| andrei1237 a răspuns:

De fiecare data m-am intrebat!

| MiruD a răspuns:

Tu vrei sa aduni vizionari cu video asta? Ca are doar 5. Offf.

| Liberingandire explică (pentru MiruD):

Ai,,răbdare''...e pus de abia de 20 min.

| DoriKat a răspuns:

Pentru a ne putea stapani

| Liberingandire explică (pentru DoriKat):

Din toate timpurile cei care au condus turma (sefii politico-religiosi) au folosit persuasiunea si forța! Din fericire, omenirea a inceput sa se,, prindă'' de aceste tertipuri! Vor venii timpuri a schimbărilor -este necesar, este inevitabil, este SIGUR!

| DoriKat a răspuns (pentru Liberingandire):

Numai de nu ne-ar afecta prea tare viata.