| gogoɴicɑ a întrebat:

Tu cat de des vorbesti cu Dumnezeu?

45 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Nu este nevoie sa vorbim cu EL el mereu este cu noi.
Numai bine!

| Shammal a răspuns:

Cam de cateva ori pe zi, depinde de stare, iar dumnezeu pentru mine este partea mea divina

Răspuns utilizator avertizat
| veveritza6499 a răspuns:

In fiecare zi happy Ma rog sa ma ajute cand am o problema si ii multumesc pentru tot ce m-a ajutat si si pentru ceea ce m-a ajutat sa inteleg din intamplarile de de-alungul unei zile happy

| Liviu4you a răspuns:

Putin mai devreme l-am sunat sa-l intreb daca se uita la meci. A zis ca nu are timp pentru ca trebuie sa tortureze niste necredinciosi. Apropo, ai observat ca religia vinde (2 lei/spovedanie + 1 leu/lumanare) leacul propriei boli?

| 4b a răspuns:

Mereu in felu meu...

| consilierultau001 a răspuns:

~De 3 ori pe zi, dar a vorbi cu Dumnezeu nu inseamna neaparat rugaciune ci si asa pur si simplu pe strada in gandul tau poti sa il intrebi pe Dumnezeu si sa discututi cu El

| IoanieCriminalul a răspuns:

Schimba-ti poza ca ma sperie

| gogoɴicɑ explică (pentru IoanieCriminalul):

Pe cine crezi ca intere? no talking

| n0matterman a răspuns:

Prefer sa vorbesc singur; mult mai productiv si benefic pshihologic.

| DeliaDaniela a răspuns:

Mai des decat vorbesc cu mine insumi! happy

| IulianDornianu61 a răspuns:

Cand nu am net.
hai sa iti zic o poanta :
Pe perioada crizei economice guvernul roman va asigura slujbe pentru someri. Ele vor fi oficiate joia si sambata de preoti, episcopi si mitropoliti.