| 220V a întrebat:

Un nou film despre cele petrecute cu isus http://www.youtube.com/......ttp?/watch . Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cooleanu blasfemia, dar efectele sunt de toata jalea.Mergea si un Tony Montana de-a dreapta Iisuselului, asa, ca prezenta scenica intimidanta.

| barbattttt a răspuns:

Este o prosti de film...

| Roses a răspuns:

Este o blasfemie ceea ce au putut sa faca acei oameni! Tu cum te poti uita la asemenea film? Domnul Isus a murit pentru toata lumea, a fost rastignit si batjocorit pentru noi,iar lumea acum isi bate joc de El..."Dar,cat despre fricosi,necredinciosi,scarbosi,ucigasi,curvari,vrajitori si inchinatorii la idoli si toti mincinosii, partea lor este in iazul care arde cu foc si cu pucioasa, adica moartea a doua." Apocalipsa 21:8

| 220V explică (pentru Roses):

Eu este ateu

| Aluiin a răspuns:

Pare plauzibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noua postare idioata a unor minti bolnave asa pretinse inteligente.nu ma mira.