| OctavianDanielMaria a întrebat:

Unde au incaput 7.77 milioane de specii de animale pe arca lui Noe? Specie, nu rasa.A mai luat si cate doua din aceeasi specie, scuze. 8 din aceeasi specie.7 perechi curate si una necurata rolling on the floor https://stiintasitehnica.com/......-pe-terra/

37 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Fă și tu ceva mai bun cu viața ta că vreo 2 ani de zile pui periodic cam aceleași întrebări, cum au încăput animalele în arcă, cum de vorbea șarpele, etc., și oricum din câte se pare nu înțelegi absolut nimic din ce îți zic alții.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu îți zice nimeni nimic, tu lansezi provocările, și oricâte explicații ți-ar da cineva tu tot pe a ta o ții, de asta nici nu îmi pierd timpul cu tine.
Oricum tu postezi cam aceleași întrebări de când ți-ai făcut contul, mai mult văd că nu prea te duce capul.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nici pe mine nu mă duce capul, dar dacă pe tine toată ziua doar asta te preocupă înseamnă că ești la fel.

Răspuns utilizator avertizat