| Mongo a întrebat:

Unde gasesc niste rugaciuni puternice catre Tatal Satan?

Răspuns Câştigător
| TristanTzara a răspuns:

Caută Bucuria lui Satan sau The Satanic Temple, vei găsi acolo ce te interesează. Fundă?

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

În natura lui păcătoasă găsește fiecare.O conștiință ușoară ai numai dacă spui rucăciuni sincere lui Dumnezeu Creatorul, El e infinit mai puternic decât creatura satan, fostul inger,

| RAY a răspuns:

Acum o oră | ania a răspuns:
În natura lui păcătoasă găsește fiecare.O conștiință ușoară ai numai dacă spui rucăciuni sincere lui Dumnezeu Creatorul, El e infinit mai puternic decât creatura satan, fostul inger,

dar cica satanel se lupta cu el in viziunea voastra desigur

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca le vei gasi in Coran. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici dracul nici tată-su nu stau la dispoziția ta, doar dacă îi rogi.

| Celcestietot a răspuns:

Trebuie tsa te rogi lui Dumnezeu, nu unui înger căzut.

| mentholinks a răspuns:

Zii mamei tale sa-ti faca cunostinta cu el.

| Octavian199 a răspuns:

Evident ca faci misto rolling on the floor

| Digikey a răspuns:

Il poti ruga sa-ti dubleze numarul de neuroni sa ajungi la 2.Cu unul faci pipi si cu celalalt te rogi.