| AvalohAlyn a întrebat:

Unde pot sa îmi fac o astrograma gratuita cu tot cu interpretare?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ai incercat sa o faci de pe scaun?

https://astrograma. online/astrologie/harta/

Te-ai fi gândit că se poate pune ca păcat?

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Copiază tot linkul, că așa merge.

| roty78 a răspuns:

Nu e bine să faci asta
Prin orice formă de ghicire omul îi întoarce spatele lui Dumnezeu şi le dă duhurilor întunericului putere asupra sa.
Nu trebuie să crezi însă că dacă nu te-ai i dus la vrăjitoare, ghicitoare, ci ai ghicit „independent", de pildă pe internet, n-ai făcut nimic rău, fiindcă şi ghicitul pe internet dă rezultate... Şi cine credeţi că vă prezice acolo viitorul?
Când un om colindă pe la vrăjitoare, descântătoare, spiritism... în fapt Îl ocoleşte pe Dumnezeu, ocoleşte ADEVĂRUL şi aleargă către minciună. Chiar Dumnezeu prin gura Sfântului Apostol Iacov ne-a dat următorul îndemn: „Este cineva bolnav între voi? Să cheme preoţii Bisericii şi să se roage pentru el, ungându-l cu untdelemn în numele Domnului. Şi rugăciunea credinţei va mântui pe cel bolnav, şi Domnul îl va ridica pe el, şi de va fi făcut păcate se vor ierta lui" (Iacov 5:14-15).