| RAY a întrebat:

Va place sa mancati coliva?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Da. Mie chiar îmi place big grin. Care mai moare pe aici? blushing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Diabolico ce ganduri romantice ai

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Dacă aștepți să moară cineva să mănânci colivă, sunt destule înmormântari și pomeni în ziua de azi.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Stiuhee hee
Pup

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Cmf Lilith?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Compliment drăguț. love struck
Bâjbâi și eu pe la muncă. tu?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Agat fete virgine sper eu pe TPU, poate vreuna ma face barbat ))))))))))

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu doar ca sunt virgine, dar ele merg si pe ideea că "doar sufletul contează".

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Corect sys, multe ipocrite, dar in acest gunoi am gasit si fete ok ca si tine, sincere, ce mai invatat tu nu am citit nici in biblie https://www.youtube.com/watch?v=_XI1WsggSuQ

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing :* hai sa nu exageram

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

In biblie scrie, sa caut o virgina =greu de gasit, sa o violez =dar in ziua de azi fetele stiu sa se bata =mi frica, dupa ce o violez sa ma insor cu ea, dupa ce am platit ceva euro =am doar RON

27 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu am mancat niciodata.Defapt nu mananc in general de la inmormantari, pomeni...Defapt nu ma duc la inmormantari, pomeni decat daca is obligata de familie si si atunci fac tot posibilul sa fiu undeva departe de restul si sa stau cat mai in spate.

| RAY explică (pentru Freya1):

Tu si asa esti dulce

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Ooo smug...
Esti un dragut :*

| AC4S4 a răspuns:

N-am mancat niciodata, ce gust are?

| RAY explică (pentru AC4S4):

Nu cred, e mancarea traditionala la inmormantari la romanii, e ca cand manci
1 kg de grâu (arpacaș)
1 kg miez de nuci
250 g zahăr
coajă rasă de la o lămâie
coajă rasă de la o portocală
scorțișoară
esență rom, după gust

toate astea combinate la un loc

| AC4S4 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca doar la inmormantarile ortodoxe se mananca.
Vazand ingredientele, nu imi fac pofta. Prefer ca orice desert sa fie cu ciocolata.

| RobertMoon a răspuns:

Da, dar sa fie rece si cu zahar sau bomboane de ciocolata pe ea laughing

| Justme1997 a răspuns:

Daa, mai mult decat prăjitura sau tort

| RAY explică (pentru Justme1997):

Te ai obisnuit la munca?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea. Mor de oboseala dupa 8 ore si de abia merg

| RAY explică (pentru Justme1997):

La un fast food lucrezi?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Aproape. Salate si sandviciuri.

| Theo94 a răspuns:

Cand eram mic, acum nu.

| Alfred0703 a răspuns:

Prefer sa nu, dar daca nu am altceva, atunci mananc.

| Jay1 a răspuns:

Bună intrebare, mâncare pe gratis nu-mi place ingraşă mult.

| AlexDarius3 a răspuns:

Da