| SunShine_3102 a întrebat:

Cat de mult va place sa mancati rahat? Dar coliva?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Extrem de mult, mai ales rahatsmug. Dar sa fie turcescsmug.
Gule gule smug.

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu si nu happy. Nici una, nici alta.Prefer sa mananc cacao.cu linguritahee hee e cel mai accesibil in tara asta.

| Klara a răspuns:

Sunshine, cat rahat ai mancat la viata ta?

@silvia, fain raspuns. Si-mi place faptul ca esti turcoaica love struck

| Annitu a răspuns:

Cred că ţie îţi place la nebunielaughinglaughing [mai ales rahatu`devil]
laughinglaughingoh go on

| 334499 a răspuns:

Ma, sincer, imi place coliva
"rahatul" la modul cum ai pus tu intrebarea, nu!

| Danyyyyy a răspuns:

Nici una nu imi place blehh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inmormantari se mananca si rahat si coliva...rahatul se mananca atunci la pomenire"a fost un om bun, cu suflet...blaa".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi displac amandoua. Dar sunt sigur ca pe site-ul asta sunt multi pofticiosi. Pur si simplu, nu se pot abtine. Gurmanzii dracu"! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place sa mananc rahat dar presupun ca tie da:* Coliva pot sa spun ca imi placethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai mancat rahat de ceva vreme, si coliva de ani de zile laughing> Trebuie sa recunosc ca amandoua imi plachee hee