| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sama ajutati.Am de facut o lucrare de seminar despre cartea Exodului mai exact,, Trecerea poporului evreu prin Marea Rosie" dar nu gasesc nicaieri biblografie sau in format digital. Sper sa ma ajutati cu o bibliografie sau carti in format digital

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu se fac teme pe tpu.ro!

Satana / Dracu / Scaraosky/ Necuratu/ Belzebut et co // te-a trimis la seminar!

Ce cauți la seminar!

Vrei să te faci popă, care minte oamenii?

Cum poate trece un popor printr-o mare?

Cartea Exodul este cea mai demențială //sau una dintre cele mai demențiale /cretinoidice / idioate dintre cărțile bibliei, că nu am citit chiar toată mizeria aia numită vechiul testament, că nu am omorât pe nimeni să citesc așa cretinisme!

| tavadaresti a răspuns:

Cauta in Tragedia Veacurilor

| abcabcabc a răspuns:

Cauta in biblie garantaty vei gasi ceea ce cauti DACA ESTE ACCEPTATA DE SINODUL BISERICESC, ar trebui sascrie asta la incaput, daca nu scrie nu te obosi sa cauti