| nodeerskulls a întrebat:

Buna happy
Are cineva cartea lui Alexandru Pop "Bazele Alchimiei" in format digital (nu conteaza care), sau alta carte tot de dansul? Am tot cautat pe internet, dar nu gasesc. Am luat-o de la biblioteca si mi-a placut foarte mult, si nu o gasesc de cumparat la nici o librarie.
Celor care au si pot sa imi dea un link (sau o au acasa si binevoiesc sa o scaneze si sa o puna online) le pot da la schimb alte carti despre ocult in format pdf.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cautat in librarii?