| AvalohAlyn a întrebat:

Va spun eu că pandemia de coronavirus este începutul sfârșitului lumii.Deci in 2019-2020 a început sfârșitul lumii sau Apocalipsa iar când se va termina nu se știe dar cum va fi scrie in Biblie.
Voi ce credeți legat de pandemie și legătura ei cu Apocalipsa?
Cică s-ar termina ori în 2022 pandemia, ori în 2025, ultima data fiind cea mai probabilă conform unor clarvăzători.
E pandemia începutul Apocalipsei?
In 2022 sau in 2025 vom scăpa cel mai probabil de virus, când credeți?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" DoctorNesquik: Va spun eu că pandemia de coronavirus este începutul sfârșitului lumii"

stai așa o leacă să notăm cu toții

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Sau 2012

| tiranul a răspuns:

De ce nu 2023?