| andreiadrian9 a întrebat:

Vedem cu totii cat sunt de rai deserticii de pe negativ. Oare e posibil sa se fi facut ei de manie si ras cu celebrul sarpe biblic sclav sexual iubiral si moral imoral al Europei mai precis al torinezilor Toro Torina Tora? Pare bataie de joc derizoriu batjocura pentru ca nu era decat un sarpe un animal o reptila un puradel un fel de copil dar extrapoland nu rezulta ca deserticii au probleme morale sunt psihopati batjocoritori rai de-a dreptul iar europenii torinezii superiori prea buni si nu pot tolera niste inferiori care se lauda ca sunt neprihaniti fara de pacat deserticii in speta? Sigur ca sarpele rusinat pare prea de tot prea deplasat amagindu-i pe europene pe torineze ca pot fi bune normale chiar ca pot castiga cu 2-0 intalnirea cu deserticii.Si totusi ramane intrebarea acuta:cine l-a facut pe acel sarpe si cu ce scop l-a rusinat? El nu stia nimic era ceva gen bancul cu iepure puscariasul care nu realizeaza ce i se intampla.Sunt discutabili deserticii? Sau sunt Dzeu asa cum sustineau ei initial cum ca Soare Soarele ar fi Dzeu iar torinezii Toro copiii?! Totusi e cam greu de crezut asa ceva.Parerea mea e ca sunt Iesua adica se scapa urat hidos ridicol batjocoritor umilitor si pot fi umiliti de catre amaratii prea buni adica de catre europene torineze Toro care ii pot prinde in flagrant si invinge bate castiga cu 2-0.Sa fi realizat el asta aceasta?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Altar rugăciune sfințenie credință har sacrament liturghie icoană mântuire apostol profet evanghelie miracol psalm cruce înger păcat binecuvântare pelerinaj lumină botez biserică cor îndrumare divinitate canonici păstor ceremoniar tămâie înviere veșnicie.

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Vai de toro copii! Trebuie să ne îngrijorăm și să-l respingem împingem tragem răstignim crucificăm torificăm pe milanezi pe șerpi pe eve pe adami pe satane pe diavoli pe sacerdotum dracula animus mundi, toro copiii trebuie să învingă cu 2 la 0, cu 1200002 la 0 căci torocopii sunt torosfinți, torocopiii sunt torobinecuvântați de divin înger zeu dumnezeu semizeu demizeu demiom demimort semidiavol emporium iadum satanum elubrucutioneuliomirkilopuvesoditenesfârșitum.
laughing
Cred că m-am tâmpit și eu. laughing