| RainboyDash a întrebat:

Voi ce parere aveti despre asta - http://www.youtube.com/watch?v=gbKTWkypL3Q?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum vezi marius, LE E FRICA. celor ce raspund.LE E FRICA.de moarte.nu vad lumina si viata vesnica in versurile cantate.si fac precum strutul crezand ca asta e salvarea.

| HueyFreeman a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cumva tie iti este frica de moarte de ravnesti asa de tare la viata vesnica?

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Muzică religioasă nouă!

| CinevaNou a răspuns:

De ce nu merge dislike?sad

| HueyFreeman a răspuns:

Patetic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agakami? de ce sa-mi fie frica? uite aci; si ai inviat ca un Dumnezeu, impreuna cu tine, sculand pe Adam, pe cei din adam i-ai inviat htistoase.eu eram Adam.sau mort in adam, adica in pacatul mostenit de la el.si Tu la fel.si el si noi si toti.dar eu am inviat in Isus Hristos.deci sant viu.

| Buresbista123 a răspuns:

O gloata de baieti care is pe langa

| miriam18 a răspuns:

Niste baieti care il lauda pe Dumnezeu nu cred ca este ceva rau in asta

| vvyyoo a răspuns:

Psihopati happy