| Mitiu a întrebat:

Vrea cineva sa devina membru?
http://www.tpu.ro/......-nmeste_1/

6 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Apai,secta asta e de cand lumea.

| Mădă0611 a răspuns:

N-am bani si creier pentru religii sad

| AlexeHellsing a răspuns:

Măi Mitiu, ai înnebunit? Faci o reclamă la o sectă necunoscută, dar care în același timp are aproape jumătate din populația globală. Tu mai ești logat cu un cont pe TPU, dar te-ai logat cu ăsta ca să-ți bați joc de categorie. E doar o ipoteză, dar cred că-i corectă, că prea repede te-ai înregistrat, și ai adus cea mai mare tâmpenie pe care am auzit-o de la evoluția omului din maimuță.
Aș fi vrut să spun că nu există termenul cretinism, dar nu pot, fiindcă există, dar mai mult decât atât, cred că ne crezi pe noi cretini. Oricum ai făcut jumătate de glob cretin. laughing

| Mitiu explică (pentru AlexeHellsing):

Vedem noi la sfrasit cine spune tampenii. cand monstrul di gelatina care a creat tot te va digera. nu mai exista cale de intoarcere de acolo.

| AlexeHellsing a răspuns (pentru Mitiu):

?
Bătaia de joc continuă...

| Maomau a răspuns:

Numai daca ma angajati ca episcop sef bine platit!