| FoxiFox a întrebat:

1.60 la 17 ani, sunt prea scunda?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eşti ok.

| Alyra a răspuns:

Eşti ca mine. big grin
Şi eşti scundă, într-adevăr, dar nu prea scundă. Mai sunt destule fete cu înălţime mai mică decâta a ta.

| mona a răspuns:

Esti ok

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu stai linistita e normal ca pentru o fata sa fi putin mai mica de inaltime.
Eu cunosc fete de 17-18 anii care au 1.40-45 deci tu esti numai bine.
P.S si nu uita ca fetele mici de inaltime sunt cele mai dragute :* big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este o inaltime normala.
Nu uita ca organismul creste la fete pana la 17 ani.
Daca chiar vrei sa te mai inalti, solutia sunt sporturile de inaltime.
Te pup!

| giony54 a răspuns:

Este normal, daca vrei sa cresti mai inlta este o solutie, sa mergi la un medic de specialitate si sa-ti recomande hormni de crestere naturali. Daca nu reusesti contacteaza-ma.

| dorin1990 a răspuns:

Nu.ai o inaltime cat se poate de normala

| FoxiFox explică (pentru dorin1990):

Multumesc pentru raspuns, de ceva zile ma mai uit la persoanele din jurul meu, si nu stiu de ce am ramas cu impresia ca sunt prea scunda pentru varsta mea!hee hee

| dorin1990 a răspuns:

Normal ca sunt oameni si mai inalti dar tu ai o inaltime in limita normalului

| AlisPretty a răspuns:

E ok.