| pwuitz a întrebat:

Am 14 ani si o inaltime de 1.60-sunt scunda pentru varsta mea?

10 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Esti perfecta! Funda?:*

| AndaWest a răspuns:

Eu am 19 si tot 1, 60 amlaughingu mai ai timp sa cresti, eu nucrying

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

NU. am o colega, 15 ani, 1m 55 laughing

| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Este bine cat ai. Eu sunt destul de inalta, am 1.58 m si am aproape 13 ani. E foarte bine cat ai, nu trebuie sa-ti faci complexe.
@NoName123
Bravo tie ca esti inalta, dar asta inseamna ca esti tu mai dezvoltata, eu la 11 ani aveam 1.50 si ceva si ma consider destul de inalta.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| PuFuLeTe a răspuns:

Perfectaa`!:X Estii numa buna pentru varsta taa!big grin Funda te rogg :*

| aly a răspuns:

Ai inaltimea ideala

| pisoias29 a răspuns:

Normal ca nu! inca mai ai timp sa mai cresti! eu ce sa zic de mine ca la 18 ani am 1.62? :-s

| Tania a răspuns:

Nu! Eu consider ca esti chiar inalta! Eu am 19 si am decat cu 4cm mai mult ca tine.

| Apipas a răspuns:

Nash Zice eu am 18 si am 1.80 dapai u la 18 cat ai sa ai?

| NoName123 a răspuns:

Din pacate da, eu am 11 ani si sunt mai inalta ca tine, fara suparare, am 1.68.