| GulDan a întrebat:

1)Cum sa-mi dispara punctele negre? adica sa iasa..eu nu pot sa le scotsad
2)Si am tenul gras cand transpir imi luceste fata

Cum rezolv cele 2 probleme? Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mimi a răspuns:

Ai nevoie de crema speciala. pentru ca sa iti scoti punctele negre ai nevoie de crema speciala. poti incerca de la avon planet spa crema perfect purifying

| DorinM a răspuns:

Uite un articol despre cum sa scapi de puncte negre http://midoris.ro/......ncte-negre

| Ella00x a răspuns:

Du-te la cosmetica. Aceeaşi problemă am avut-o şi eu, acum cateva zile. O sa fie cam dureros, dar merită. Îţi va scoate toate punctele negre apoi îţi va recomanda să te dai cu un fel de cremă ca să nu rămână cicatrici şi să treacă roşeaţa. Apoi poţi să îţi faci o mască cu argilă happy. Fundă?