| sTaR24 a întrebat:

1. Hey TPU! De ieri ma doare piciorul de unde incepe adica de langa Penis.Alergam si dintr-o data mi-a pocnit.Este ceva grav? Se poate trata? Ce trebuie sa fac? FUNDAA celui mai bun raspuns. Va rog sa raspunde-ti contez de voi P.S si nu pot sa-l ridic mult, dar daca il ridic ma doare.De mers merg foarte bine deci pe voi contez
2. Scuza-ti Categoria happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, dar de obicei durerile dupa o zi, maxim doua treceau. E ceva normal, nu e grav.

Mai asteapta o zi si vezi cum sunt durerile. Daca sunt mai puternice, mergi la un medic. Daca in schimb ele sunt mai usoare, si te simti mai bine, stai linistit ca va trece de la sine.

Multa sanatate!

| sTaR24 explică (pentru anonim_4396):

OK ma dadeam si cu crema happy Sper sa fie bine tongue

1 răspuns: